Prodej Řádu RID

Úvod ~ Novinky
Košík

Vážení přátelé,

Nabízíme Vám touto cestou možnost nákupu Řádu RID. Celý Řád je koncipován jako jednosvazková publikace ve formátu A4. Po zakoupení obdržíte výměnné listy spolu s přední stranou a hřbetem a flash diskem s předpisem v elektronické podobě a dalšími materiály.

Jak předpis objednat ?

Pro objednání předpisu můžete využít elektronický objednávkový systém ve kterém se právě nacházíte. Pro zahájení objednávky použijte tlačítko OBJEDNÁVKA umístěný v horní liště. Po vyplnění všech údajů a odeslání objednávky by Vám měla přijít informační emailová zpráva o zařazení Vaší objednávky. Následně Vás ještě budeme kontaktovat pro ověření.

Chceme uhradit platbu za Řád fakturou. Jak máme postupovat?

V tomto případě vyplňte tento Váš požadavek do kolonky Vzkaz či zvláštní přání na konci objednávkového procesu. Následně Vám sdělíme potřebné údaje pro vystavení písemné objednávky. Veškeré písemné doklady je třeba zaslat na adresu Asociace bezpečnostních poradců a znalců, z.s. uvedenou na konci tohoto dokumentu ne naskenované do e-mailové pošty nebo datové schránky.

Jak je to s odesláním předpisu, poštovným a balným?

Výtisk RID a ostatní materiály Vám budou odeslány neprodleně po připsání fakturované částky na účet ABPZ. Částku za poštovné a balné Vám nebudeme účtovat.

Nenalezl jsem odpověď na moji otázku...

V tomto případě nás kontaktujte přímo na emailovou adresu ABPZ, z.s.: dgsa(at)seznam.cz (místo (at) samozřejmě dosaďte @)

Kontaktní adresa:

Asociace bezpečnostních poradců a znalců, z.s.
Areál Šroubáren č.ev 43
252 66 Libčice nad Vltavou

Datová schránka: avgtzgp
IČO: 26636760
č. účtu: 3526636760/2010
nejsme plátci DPH