Seminář ZMĚNY V ŘÁDU PRO MEZINÁRODNÍ ŽELEZNIČNÍ PŘEPRAVU NEBEZPEČNÝCH VĚCÍ (RID) OD 1. 1. 2019

Autor: Radek Klein <dgsa(at)seznam.cz>, Téma: Akce a semináře, Vydáno dne: 16. 05. 2019

Vážení bezpečnostní poradci a znalci, vážení přátelé Asociace

jsme opět na prahu dvouletého období, kdy budeme pokračovat v naší činnosti na úseku přeprav nebezpečných věcí, avšak dle novelizovaného předpisu - Řádu pro mezinárodní železniční přepravu nebezpečných věcí (RID), verze 2019.

K podpoře rozvíjení dosažených znalostí problematiky bezpečnosti přeprav výbor Asociace připravil seminář na 29.5.2019, na kterém Vás chceme seznámit se změnami předpisových ustanovení, a to nejen v drážní dopravě, ale i na úseku silniční dopravy a rovněž i v obalové technice.

K posílení kvality tohoto semináře jsme připravili aktualizované vydání předpisu RID 2019, který si můžete před seminářem zakoupit. Tato nabídka obsahuje i další praktický doplněk - USB flash disk s řadou dalších informací. Podrobný program semináře přikládáme v příloze a rovněž tak i možnost koupě nového předpisu, který je ve formátu A4 upraven jako výměnné listy. Pro následné čí dodatečné zájemce bude požadovaný výtisk RID vč. elektronické formy distribuován za 1 400,- Kč. Současně nabízíme množstevní slevu tím, že při jednorázovém odběru 5-ti ks tohoto předpisu bude předán 6. ks zdarma.


Věříme, že v hojném počtu využijete této vzdělávací akce a současně uvítáme i další zájemce o danou problematiku.


S pozdravem


Ing. Josef Bednařík

Podrobné informace o semináři